LV/Prabhupada 0711 - Esiet Tik Laipni un Uzsākto Nepārtrauciet – Turpiniet To Ļoti Aizrautīgi

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Esiet Tik Laipni un Uzsākto Nepārtrauciet – Turpiniet To Ļoti Aizrautīgi
- Prabhupāda 0711


Speech Excerpt -- Mayapur, January 15, 1976

Prabhupāda: ... Tātad šeit lielākais prieks ir, ka Bhaktivinoda Thākura vēlas, lai eiropieši, amerikāņi un indieši kopā līksmi dejo un skandē "Gaura Hari".

Šis templis, Majapūras Čandrodajas templis, domāts pārpasaulīgajām Apvienotajām Nācijām. Tas, ko nespēja Apvienotās Nācijas, tas būs sasniedzams šeit ar procesu, ko ieteica Šrī Čaitanja Mahāprabhu,

pṛthivīte āche yata nagarādi grāma
sarvatra pracāra haibe mora nāma
(ČB Antja-khaṇḍa 4.126.)

Tā jūs esat sanākuši no visas pasaules un dzīvojat kopā šajā templī. Apmāciet šos mazos zēnus. Esmu ļoti priecīgs, īpaši redzēt mazos bērnus no visām valstīm un Indijas, bengāļus, kopā, aizmirstot ķermenisko apziņu. Tas ir šīs kustības lielākas sasniegums - visi aizmirst ķermeniskās dzīves apziņu. Neviens šeit nedomā kā eiropietis, amerikānis, indietis, hindu, musulmanis, kristietis. Viņi aizmirst šos apzīmējumus un vienkārši ekstātiski skandē Harē Krišna mantru. Tādēļ laipni turpiniet un nepārtrauciet iesākto. Turpiniet tikpat līksmi. Un Čaitanja Mahāprabhu, Majapūras saimnieks, būs ļoti priecīgs par jums, un galu galā jūs atgriezīsieties mājās pie Dieva.

Liels jums paldies.