LV/Prabhupada 0858 - Mēs Mācām, Norādām, ka Aizliegts Sekss ir Grēcīgs

From Vanipedia
Jump to: navigation, search
Go-previous.png Previous Page - Video 0857
Next Page - Video 0859 Go-next.png

Mēs Mācām, Norādām, ka Aizliegts Sekss ir Grēcīgs
- Prabhupāda 0858


750521 - Conversation - Melbourne

Prabhupāda: Mēs mācām, dažreic cilvēki smejas: "Kas tās par blēņām?" Viņi kritizē. Šie sabiedrības līderi neiedrošina. Vakar es sarunājos ar vienu priesteri. Par aizliegtu dzimumdzīvi viņš teica, ka: "Kas gan tur slikts? Tas ir liels prieks." Vai redzat? Mēs mācām, norādām, ka aizliegts sekss ir grēcīgs. Mūsu pirmais noteikums ir atteikties no šīm četrām lietām: aizliegta seksam gaļas ēšanas, intoksikācijām un azartspēlēm. Tas ir mans pirmais noteikums pirms pieņemšanas. Viņi tam piekrīt un ievēro.

Direktors: Tas ir tas, ko dara mūsu cilvēki.

Prabhupāda: Hmm?

Direktors: To dara mūsu klienti.

Prabhupāda: Jā, viņi to darīs. Ja regulāri institūcijā to nodrošina... Mums šeit ir tik daudz bhaktu. Pēc kāda laika viņi kļūst par sevi veltījušiem bhaktām. Tādai ir jābūt metodei. Tas ir... Mēs palielināmies. Mūsu kustība nesamazinās. Tāpat kā mēs šeit esam atvēruši templi. Temļa tur nebija, bet nu mums ir jauks templis. Tādā veidā visā pasaulē palielinās kustība, tā nesamazinās. Es nācu no Indijas viens, 1965.gada novembrī. Vienu gadu man nebija apmešanās vietas, nebija ko ēst. Es praktiski blandījos, dzīvoju kādu draugu mājās. Tad pakāpeniski cilvēku skaits pieauga. Es skandēju Ņujorkas parkā pilnas trīs stundas. Kas ir Tompkinsona Laukums? Jā. Jūs esat bijis Ņujorkā? Tas bija mans sākums. Tad pakāpeniski parādījās vairāk cilvēku. (bhaktam:) Tu biji kādā klubā, vai kur?

Madhuvīša: Kalifornijā?

Prabhupāda: Jā.

Madhuvīša: Rančo.

Prabhupāda: Rančo?

Madhuvīša: Tajā Morningstar?

Prabhupāda: Ah, ha, ha.

Madhuvīša: Jā:

Prabhupāda: Tas bija vēl viens bordelis.

Madhuvīša: Hipiju ferma. Jūs ieradāties tur.

Prabhupāda: Es devos tur. Īpašnieks, organizētājs mani tur nogādāja. Tādēļ es domāju, ja mēs... Ja esat nopietni, kopīgi izveidosim iestādi, kur cilvēkus apmācītu, kā kļūt pirmšķirīgiem. Būtu jāapmāca bērni. Tas radīs risinājumu.

Direktors: Tad jāmaina sabiedrība.

Prabhupāda: Nē, mainīt nevajag. Lai sabiedrība ir tāda, kāda ir. Mēs apmācām kadus bērnus tāpat kā Dalasā, arī dažus vīrus. Kā mēs viņus esam apmācījuši. Tas ir iespējams. Tas ir praktiskis piemērs. Tāpat kā jūs esat tajā midzenī Morningstar.

Direktors: Cik daudzi no jūsu džentlmeņiem savā dzīvē bijuši noziedznieki?

Madhuvīša: Noziedzībā?

Direktors: Jā. Vai esat bijuši iesaistīti likumpārkāpumos pirms pievienošanās kustībai?

Madhuvīša: Ak, daudzi no bhaktām.

Direktors: Vai esat?

Madhuvīša: Ak, jā.

Direktors: Vai esat bijuši nepatikšanās?

Madhuvīša: Jā.

Bhakta (1): Mums šeit ir viens zēns, kurš Pentridžā pavadījis deviņus mēnešus (Cietums Viktorijā, Austrālijā)

Prabhupāda: Tas ir praktiski. Mēs varam pārtraukt. Tāpat kā viņi kļuvuši par svētiem cilvēkim. Visi... Indijā ir pārsteigti, ka: "Kā jūs šos eiropiešus un amerikāņus esat padarījuši šādus?" Viņi ir pārsteigti. Jo Indijā brāhmani un citi uzskata, ka šie rietumnieki ir bezcerīgi. Viņi nevar būt attīstīti reliģiski vai garīgi. Kad viņi redz, ka mums Indijā ir daudzi tempļi, ka viņi godina Dievību un visu dara, skandē, dejo, viņi ir pārsteigti. Daidzi svāmī ieradās pirms manis, bet neviens nespēja pārveidot. Bet ne jau es pārveidoju, bet pati metode ir tik jauka, ka viņi pārveidojas.