LV/Prabhupada 0876 - Kad Nonākat Anandas Garīgajā Okeānā, Tas ik Dienas Paplašināsies

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Kad Nonākat Anandas Garīgajā Okeānā, Tas ik Dienas Paplašināsies
- Prabhupāda 0876


750519 - Lecture SB - Melbourne

Prabhupāda: Tāpat kā kairava-candrikā, kā mēness, pirmajā dienā ir tikai svītriņa, tad tas pakāpeniski pieaug - ķermenis un mēness gaisma pieaug. Tādēļ tiek dots salīdzinājums. Jo vairāk ienākat Krišnas apziņā, jo vairāk mirdz jūsu dzīve. Śreyaḥ-kairava-candrikā-vitaraṇaṁ vidyā-vadhū-jīvanam. Tad šī dzīve būs zināšanām pilna. Vidyā-vadhū-jīvanam. Ānandāmbudhi-vardhanam. Un, lai paplašināt zināšanu dzīvi nozīmē ananda. Ānanda nozīmē prieks. Mēs vēlamies prieku. Tas nozīmē vēl vairāk priekpilnas dzīves. Ānandāmbudhi-vardhanam. Un prati-padaṁ pūrṇāmṛtāsvādanam: un katrs dzīves solis, kamēr mēs ... Materiālajā dzīvesveidā mēs pieredzam tikai bēdas, grūtības, tieši pretējo. Ānandāmbudhi-vard... Āmbudhi nozīmē okeāns. Šis okeāns nepieaug, bet, kad nonākat garīgajā ānadas okeānā, svētlaimes okeānā, tas pieaugs ik dienas. Tāpat kā šie zēni nāk no Eiropas, Amerikas. Viņi nav indieši. Bet kāpēc viņi ir tik ļoti pieķērušies Krišnas apziņas kustībai, ja ne lai palielinātu pārpasaulīgo prieku? Viņi nav muļķi un nelieši. Viņi ir izglītoti. Kāpēc viņi to uzsākuši? Ānandāmbudhi-vardhanam. Tas palielina viņu pārpasaulīgo svētlaimi.

Ikviens, kurš uzsācis šo procesu, palielinās savu ānandāmbudhi-vardhanam. Prati-padam pūrṇāmṛtāsvādanam: un viņš būs spējīgs nogaršot, kas ir dzīves jēga, kāda ir prieka jēga. Paraṁ vijayate śrī-kṛṣṇa-saṅkīrtanam: "Visa slava Harē Krišna mantras skandēšanai."

Tāds ir process. Mūsu Krišnas apziņas kustība izplata šīs zināšanas, cik tālu vien iespējams un ar Krišnas žēlastību mums ir šis templis Melburnā, tam ļoti daudz devis mūsu māceklis Šrīman Madhuvīša Svāmī. Izmantojiet šīs priekšrocības. Tas ir mans vienīgais lūgums. Ja neko nedarāt, vienkārši nāciet, pievienojieties skandēšanai, un ļoti drīz uzzināsiet. Ataḥ śrī-kṛṣṇa-nāmādi na bhaved grāhyam indriyaiḥ (ČČ Madhja 17.136). Krišna, Viņa vārds, veidols, darbības, īpašības, mēs nespējam to visu saprast ar trulajiem materiālajiem jutekļiem. tas nav iespējams. Ataḥ śrī-kṛṣṇa-nāmādi na bhaved grāhyam indriyaiḥ. "Tad? Mums ir šis vienīgais īpašums, indriyas. Kā mēs sapratīsim?" Sevonmukhe hi jihvādau. Ja nodarbināt jutekļus kalpošanā Kungam, svayam eva sphuraty adaḥ, tad Krišna jums atklās, ka "Šeit es esmu." Tāds ir process. Nu šis vārds ir ļoti svarīgs, sevonmukhe hi jihvādau. Jihvā nozīmē mēle. Ja jūs vienkārši nodarbināt savu mēli kalpošanā Kungam, jūs pakāpeniski attīstīsieties. Kā nodarbināt savu mēli? Nav teikts, ka "ja jūs redzat, pieskaraties, smaržojat". Nē. "Ja garšojat". Kāds ir mēles darbs? Mēles darbs ir garšot labus ēdienus un runāt. Darīt šos divus darbus. Skandēt Harē Krišna un ēst, cik vien daudz prasādas iespējams. Un jūs kļūsiet par bhaktu. Liels jums paldies.

Bhaktas: Džaja Šrīla Prabhupāda.