LT/Prabhupada 0018 - Tvirtas tikėjimas į lotosines guru pėdas

From Vanipedia
Jump to: navigation, search
Go-previous.png Ankstesnis puslapis - video 0017
Sekantis puslapis - video 0019 Go-next.png

Tvirtas tikėjimas į lotosines guru pėdas -
Prabhupāda 0018


Lecture on SB 6.1.26-27 -- Philadelphia, July 12, 1975

Prabhupada: Taigi, mes turėtume išnaudoti šį laiką surasti sprendimą pasikartojančiam gimimui ir mirčiai, vėl priimant naują kūną. Taigi, kaip jie supras, jeigu nesikreips į tinkamą guru? Todėl śāstra, sako tad-vijñānārtham: "Jei nori žinoti tikrą savo gyvenimo problemą ir jei norite sužinoti kaip tapti Krišnos sąmoningu, kaip tapti amžinu, grįžti atgal namo, atgal pas Dievą, tada jūs turite kreiptis į guru ". Ir kas yra guru? Tai yra paaiškinta, labai paprastas dalykas. Guru niekada neskelbia idėjos, kad "Jūs darykite tai ir duokite man pinigų ir jūs tapsite laimingi." Tai ne guru. Tai kitas būdas uždirbti pinigus. Taigi čia yra sakoma, mūḍha, kiekvienas, kuris tiesiog gyvena kvailių rojuje, kurdami savo pačių idėjas, kaip Ajāmila ... Kažkas sugalvojo "Tai yra mano pareiga", kažkas ... Jis yra kvailys. Iš guru jūs turite sužinoti, kokia yra jūsų pareiga. Jūs dainuoja kiekvieną dieną, guru-mukha-padma-vākya, cittete koriyā aikya, ār nā koriho mane āśā. Tai gyvenimas. Tai gyvenimas. Guru mukha pad ... Jūs priimate bona fide guru, ir atliekate tai, ką jis jums įsako atlikti. Tada jūsų gyvenimas yra sėkmingas. Ār nā koriho mane āśā. Jūs niekše, jūs netroškite nieko daugiau. Ar nedainuojate kasdien? Bet ar suprantate prasmę? Ar tik dainuojate? Kokia prasmė? Kas paaiškins? Niekas nežino? Taip, kokia yra prasmė?

Mokinys: "Mano vienintelis troškimas, kad mano protas būtų apvalytas žodžiais iš mano dvasinio mokytojo lūpų. Aš neturiu kito noro, tik šį. "

Prabhupada: Taip. Tai įsakymas.Guru-mukha-padma-vākya, cittete koriyā aikya. Dabar citta reiškia sąmonę arba širdį. "Aš darysiu tik tai, bas. Mano Guru Maharadža man pasakė; Aš tai darysiu. " Cittete koriyā aikya, ār nā koriho mane āśā. Tai ne mano pasididžiavimas, bet galiu pasakyti, jūsų pamokymui, aš tai padariau. Todėl bet kokią menką sėkmę kurią matote palyginus su mano Dievo broliais, tai dėl to. Aš neturiu gebėjimų, bet aš priėmiau mano guru žodžius kaip gyvenimą ir sielą. Taigi, tai yra faktas. Guru-mukha-padma-vākya, cittete koriyā aikya. Kiekvienas turi tai padaryti. Bet jei jis daro papildymus, pakeitimus, tai negerai. Nepridėti, nepakeisti. Jūs turite kreiptis į guru - guru reiškia ištikimą Dievo, Krišnos tarną ir priimti jo žodžius, kaip Jam tarnauti. Tada Jūs esate sėkmingas. Jei prisigalvojate "Aš protingesnis už mano guru, ir aš galiu padaryti papildymus ar pakeitimus ", tada jums galas. Taigi taip yra. Ir dabar, dainuokite toliau.

Mokinys: Śrī-guru-caraṇe rati, ei se uttama-gati.

Prabhupada: Śrī-guru-caraṇe rati, ei se uttama-gati. Jei norite ištikrųjų progresuoti, tuomet jūs turite būti tvirtai ištikimas guru lotoso pėdoms. Tada?

Mokinys: Je prasāde pūre sarva āśā.

Prabhupada: Je prasāde pūre sarva āśā. Yasya prasādāt... Tai yra visos Vaišnavų filosofijos instruckija. Taigi, jei mes to nedarome, išliekame mūḍha, ir tai yra paaiškinta šiame Ajāmila-upākhyāna. Taigi, šiandien mes skaitome šią eilutę, sa evaṁ vartamānaḥ ajñaḥ. Vėlgi, jis sako. Vėlgi Vyasadeva sako, kad "Šis nenaudėlis buvo įsitraukęs tarnauti savo sūnui vardu Nārāyaṇa. " Jis nežinojo ... "Kas tai per nesąmonė Nārāyaṇa?" Jis žinojo tik savo sūnų. Bet Nārāyaṇa yra toks gailestingas, kad, nors jis nuolatos šaukėsi savo sūnaus, "Narajana, prašau ateiti čia. Narajana, prašau paimk tai" taip Krišna atsižvelgė, kad "Jis kartoja" Narayana ". Krišna yra toks gailestingas. Jis niekada neturėjo galvoje, kad "Aš einu pas Nārāyaṇa". Jis šaukėsi savo sūnaus, nes jį mylėjo. Bet jis gavo galimybę kartoti šventą vardą Nārāyaṇa. Tai jo pasisekimas. Todėl, atsižvelgiant į tai, mes pakeičiame vardą. Kodėl? Kadangi kiekvienas vardas yra skirtas tapti Krišnos tarnu. Taigi, pavyzdžiui Upendra. Upendra reiškia Vāmanadeva. Taigi, jei jūs šaukiate "Upendra, Upendra" arba panašiai, į tai yra atsižvelgiama. Apie tai bus paaiškinta vėliau.