LT/Prabhupada 0054 - Kiekvienas paprasčiausiai suteikia Krišnai bėdų



His Divine Grace Srila Bhaktisiddhanta Sarasvati Gosvami Prabhupada's Appearance Day, SB 6.3.24 -- Gorakhpur, February 15, 1971

Taigi Māyāvādžiai siekia įrodyti, kad galutinė tiesa yra nirākāra arba beasmenė. Taigi Krišna suteikia jums intelekto: "Taip, jūs pateikite tai. Pateikite šią logiką, tą logiką, aną logiką ". Panašiai, Krišna suteikia ... Yra Bengalų patarlė, kaip veikia Dievas, kad vienas žmogus, šeimininkas meldžiasi Dievui, "Mano brangus Viešpatie, apsaugok mano namus nuo vagystės, apiplėšimo šią naktį. Prašau apsaugok mane." Taigi žmogus sako tokią maldą, taip meldžiasi. Kitas žmogus, vagis, meldžiasi, "Mano brangus Viešpatie, šią naktį aš apiplėšiu šį namą. Prašome padėk man kąnors pavogti " Dabar, kokia yra Krišnos padėtis? (Juokas) Krišna yra kiekvieno širdyje. Taigi Krišna turi tenkinti tiek daug maldų. Vagis, plėšikas ir namo šeimininkas, tiek daug maldų. Taigi Krišnos pritaikymas ... Bet Jis vis dėl to ... Tai Krišnos intelektas, kaip jis prisitaiko. Jis kiekvienam suteikia laisvę. Ir kiekvienam yra suteikiamos galimybės, bet Jis vis dėl to susirūpinęs. Todėl Krišna pataria savo atsidavusiems, kad "Nieko neplanuok. Nenaudėli, nesąmone, nepridaryk man problemų. (Juokas) Prašau atsiduok Man. Tiesiog sek Mano planu; būsi laimingas. Jūs prikuriate planų, esate nelaimingas; Aš taip pat nelaimingas. (Juokas) Aš taip pat esu nepatenkintas. Tiek daug planų kasdien ateina, ir aš turiu juos vykdyti. " Bet Jis yra maloningas. Jei ... Ye yathā māṁ prapadyante tāṁs... (BG 4.11).

Taigi, išskyrus Krišnos bhaktą, visi tiesiog suteikia Krišnai rūpesčių, problemų, problemų, problemų. Todėl jie vadinami duṣkṛtina. Duṣkṛtina, nendaudėliai, niekšai. Nekurkite jokio plano. Priimkite Krišnos planą. Tai tiesiog suteikia Krišnai problemų. Todėl, bhakta nesimeldžia net savo išlaikymui. Tai yra tyras bhaktas. Jis nesuteikia Krišnai problemų net dėl savo paprasčiausio išlaikymo. Jei jis neturi jokių išteklių, jis kentės, badaus; bet vis tiek jis neprašys Krišnos, "Krišna, aš esu labai alkanas. Duok man šiek tiek maisto." Žinoma, Krišna žino apie savo bhaktą, tačiau bhakto principas yra nekišti savo planų Krišnai. Tegul Krišna daro. Tiesiog mes turime elgtis pagal Krišnos planą.

Taigi, koks yra mūsų planas? Mūsų planas yra, Krišna sako, sarva-dharmān parityajya mām ekaṁ śaraṇaṁ (BG 18.66). Man-manā bhava mad-bhakto mad-yājī. Taigi, mūsų planas yra tas pats dalykas. Mes tiesiog prašome, kad "Jūs tapkite Krišnos sąmoningu." Mes turime parodyti savo pavyzdžiu, kaip mes tampame Krišnos sąmoningais, kaip mes garbiname Krišną, kaip mes einame į gatves kartoti Krišnos vardą, transcendentinį vardą. Dabar mes daliname Krišnos prasadą. Kiek įmanoma, mūsų reikalas yra padėti žmonėms tapti Krišnos sąmoningais. Tai viskas. Dėl šios priežasties, jūs galite padaryti savo planą, nes tai yra Krišnos planas. Bet tai taip pat turėtų būti su Krišnos leidimu. Neišradinėkite savo išgalvoto plano. Todėl, rodyti jums kryptį, reikalingas Krišnos atstovas. Tai yra dvasinis mokytojas.

Taigi yra didelis planas ir didžiulė schema. Todėl mes turime sekti mahadžanų pėdomis. Kaip čia yra pasakyta, kad dvādaśaite vijānīmo dharmaṁ bhāgavataṁ bhaṭāḥ. Jis sakė, kad "mes, išrinktieji mahadžanai, Krišnos atstovai, mes žinome, kas yra bhāgavata-dharma, kas yra Kṛṣṇa dharma. " Dvādaśa. Dvādaśa. Dvādaśa reiškia dvylika vardų, jau paminėti: svayambhūr nāradaḥ śambhuḥ ... (SB 6.3.20). Aš jau paaiškinau. Taigi Yamarāja pasakė: "Tik mes, šie dvylika vyrų, Krišnos atstovai, mes žinome, kas yra bhāgavata-dharma. " Dvādaśaite vijānīmaḥ. Vijānīmaḥ reiškia "mes žinome." Dharmaṁ Bhagavatam bhaṭāḥ, guhyaṁ viśuddhaṁ durbodhaṁ yaṁ jñātvāmṛtam aśnute. "Mes žinome." Todėl yra patariama, mahājano yena gataḥ sa panthāḥ (CC Madhya 17.186). Šie mahadžanai, kaip jie nurodė, toks yra tikras būdas suprasti Krišną, arba dvasinis išsigelbėjimas.

Taigi mes sekame Brahma-sampradāya, pirmiausia, Svayambhū. Brahmā. Brahmā., tada Nārada, tada Vyāsadeva. Tokiu būdu, Madhvācārya, Šri Čaitanja Mahaprabhu, tokiu būdu. Taigi šiandien, kadangi mes sekame pėdomis Šri Bhaktisidhanta Sarasvati Gosvami Prabhupados, taigi šiandien yra jo apsireiškimo diena. Taigi, mes turėtume pagerbti šį tithi labai pagarbiai ir melstis Bhaktisidhanta Sarasvati Gosvamiui, kad "Mes jums tarnausime. Taigi suteik mums jėgų, suteik mums intelekto. Ir mes esame vedami jūsų tarno ". Taigi, tokiu būdu, mes turime melstis. Ir manau, vakare mes dalinsime prasadą.