LT/Prabhupada 0572 - Kodėl Jūs sakote? "O, aš negaliu Jums leisti kalbėti mūsų bažnyčioje"

From Vanipedia
Jump to: navigation, search
Go-previous.png Ankstesnis puslapis - video 0571
Sekantis puslapis - video 0573 Go-next.png

Kodėl Jūs sakote? "O, aš negaliu Jums leisti kalbėti mūsų bažnyčioje"
- Prabhupāda 0572


Press Interview -- December 30, 1968, Los Angeles

Žurnalistas: Ar Jūs tikrai galvojate, iš labai praktiškos pusės, kad Jūsų judėjimas turi galimybių įsikurti čia, Amerikoje?

Prabhupāda: Tai ką mačiau iki šiol, tai jis turi puikiu šansus.

Žurnalistas: Tai gi Jūsų žinia niekuo nesiskiria nuo tos kurią skelbė Mozė ir Kristus ar kitų religijų lyderiai. Jeigu žmonės laikytųsi 10 Dievo įsakymo, štai kur tai yra.

Prabhupāda: Mes klausiame žmonių... Mes nesakome, kad "Palik savo religiją. Ir ateik pas mus." Bent jau jūs sekite savo pačių principais. panašiai kaip studentas, po baigimo Kartais Indijoje taip nutinka, kad net jeigu studentas išlaiko magistro egzaminus Indijos universitete, jie keliauja į užsienio universitetą studijuoti toliau. Kodėl jis keliauja? Kad labiau apsišviestų. Panašiai, bet kuriuos religinius principus tu gali sekti, bet jeigu tu gauni daugiau žinių čia Krišnos sąmonės judėjime, kodėl tau jo nepriėmus, jeigu tavo požiūris į Dievą yra rimtas? Kodėl tau reikia sakyti, "O aš esu Krikščionis. Aš esu Žydas. Aš negaliu dalyvauti jūsų susitikimuose." Kodėl Jūs sakote, "O, aš negaliu Jums leisti kalbėti mūsų bažnyčioje." Jeigu aš kalbu apie Dievą, kokių prieštaravimų jūs turite?

Žurnalistas: Na, aš negalėčiau labiau su Jumis sutikti. Manau, kad Jūs žinote, ir aš žinau, kad visai neseniai, pavyzdžiui, Katalikas negalėjo čia ateiti, dėl kitos bažnyčios. Tai pasikeitė.