LV/Prabhupada 0205 - Es Nekad Negaidīju, Ka Šie Cilvēki Pieņems

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Es Nekad Negaidīju, Ka Šie Cilvēki Pieņems - Prabhupāda 0205


Morning Walk -- May 20, 1975, Melbourne

Prabhupāda: Nav tā, ka jums jāredz, ka viņš apzinās Krišnu. Nav viegli apzināties Krišnu. Tas nav viegli. Tas prasīs [laiku], bahūnāṁ janmanām ante (BG 7.19), pēc daudzām, daudzām dzīvēm. Bet jums jāveic savs pienākums. Dodieties un sludiniet. Yāre dekha, tāre kaha 'kṛṣṇa'-upadeśa (Čč Madhja 7.128). Jūsu pienākums ir veikts. Protams, jums jāmēģina viņu pārveidot. Ja viņš nemainās, tā nav novirzīšanās no jūsu pienākumiem. Jums vienkārši jādodas un jārunā. Tāpat, kad es nonācu jūsu valstī, es nekad necerēju uz nekādiem panākumiem, jo es zināju, ka tiklīdz es teikšu, ka "nekādu aizliegtu dzimumsakaru, nekādas gaļas ēšanas", viņi mani noraidīs nekavējoties. Tādēļ es it nemaz necerēju.

Bhakta (1): Viņi ir tik pieķērušies.

Prabhupāda: Jā. Bet tā ir laipnība no jūsu puses, ka esat mani pieņēmuši. Bet es nekad [to] negaidīju. Es nekad negaidīju, ka "šie cilvēki pieņems". Es nekad negaidīju.

Hari-šauri: Tātad, ja mēs vienkārši paļaujamies uz Krišnu...

Prabhupāda: Jā, tas ir mūsu vienīgais darbs.

Hari-šauri: Un, ja mēs piesavināmies rezultātus, tad...

Prabhupāda: Un mums jāveic mūsu pienākums tā, kā to norādījis garīgais skolotājs. Guru-kṛṣṇa-kṛpāya (Čč Madhja 19.151). Tad jūs būsiet ieguvēji no abām pusēm, tas ir, no garīgā skolotāja un no Krišnas. Un tā ir veiksme.