LV/Prabhupada 0526 - Ja Mēs satveram Krišnu Ļoti Spēcīgi, Maija Nevar Izdarīt Neko

From Vanipedia
Jump to: navigation, search
Go-previous.png Previous Page - Video 0525
Next Page - Video 0527 Go-next.png

Ja Mēs satveram Krišnu Ļoti Spēcīgi, Maija Nevar Izdarīt Neko
- Prabhupāda 0526


Lecture on BG 7.1 -- Los Angeles, December 2, 1968

Tamāla Krišna: Ja maija mani satver, kāds ir ātrākais ceļš, lai atgriestos pie Krišnas?

Prabhupāda: Ak, Krišna vienkārši... Kad vien ir maijas vilinājums, vienkārši lūdziet Krišnu: "Lūdzu, glāb mani. Lūdzu, glāb mani." Tas ir vienīgais ceļš. Un Viņš jūs glābs. Mēs esam maijas karaļvalstī, tādēļ šeit maija ir ļoti spēcīga, bet, ja mēs pieķeramies Krišnam ļoti spēcīgi, maija nevar darīt neko. Tādēļ mums jābūt koncentrētiem un ļoti ciešu pieķeršanos Krišnam. Tad nebūs paagrimšanas. Jā.

Madhuvīša: Prabhupāda, kad mēs esam sankīrtanā, skandējam, kāds ir labākais veids mums iesaistīt pūli piedalīties skandēšanā kopā ar mums? Kād būtu labākais veids...

Prabhupāda: Labākais veids ir turpināt skandēt. Tavs darbs nav, es vēlos teikt, apmierināt pūli. Tas darbs ir apmierināt Krišnu, un tad pūlis automātiski tiks apmierināts. Mēs negrasāmies iepriecināt pūli. Mēs viņiem kaut ko dosim, Krišnu. Tādēļ jums ļoti jāuzmanās, vai dodas Krišnu pareizā veidā. Tad viņi būs apmierināti. Jūsu vienīgajam darbam ir jābūt Krišnas apmierināšanai. Tad viss būs apmierināts. Tasmin tuṣṭe jagat tuṣṭa. Ja Krišna ir apmierināts, visa pasaule ir apmierināta. Ja jūs lejat ūdeni uz saknes, tad ūdens automātiski tiek izplatīts ikvienā koka daļā. Tā Krišna ir liels koks, liela koka sakne, un jums jālaista Krišna. Skandējiet Harē Krišna un ievērojiet likumus, noteikumus, [tad] viss būs kārtībā.