LV/Prabhupada 0919 - Krišnam Nav Ienaidnieku. Krišnam Nav Draugu. Viņš ir Pilnīgi Neatkarīgs

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Krišnam Nav Ienaidnieku. Krišnam Nav Draugu. Viņš ir Pilnīgi Neatkarīgs - Prabhupāda 0919


730421 - Lecture SB 01.08.29 - Los Angeles

Prabhupāda: Krišnam nekā tāda nav, nekā no jūsu nosodījuma par iekāri. Nē. Viņš izrāda labvēlību visiem Saviem bhaktām. Krišnam ir tik daudz bhaktu. Kāda bhakta prasa Krišnam kļūt par viņas vīru. Kādi prasa kļūt par Krišnam draugiem. Kāds prasa Krišnu kļūt par viņa dēlu. Un kādi lūdz Viņu kļūt par rotaļu biedru. Šādā veidā miljoniem un triljoniem bhaktu darbojas visā Visumā. Un Krišnam jāapmierina viņi visi. Viņam nevajag bhaktu palīdzību. Šīs 16 000 bhaktas vēlējās Krišnu kļūt par viņu vīru. Krišna piekrita. Tāpat kā parasts cilvēks. Bet kā Dievs Viņš izvērsa sevi 16 000 veidolos.

Nārada ieradās ciemos. "Krišna apprecējis 16 000 sievas. Kā Viņš ar tām darbojas, paskatīšos." Viņš tur ieradās, redzēja 16 000 pilis, Krišnas dažādās darbības. Vienā Viņš sarunājās ar Savu sievu, citus Viņš spēlējās ar Saviem bērniem. Citur Viņš apprecināja Savus dēlus un meitas. Tik daudz veidos - 16 000 - Viņš nodarbojās. Tas ir Krišna. Lai gan Krišna... Tāpat kā Viņš spēlējās kā parasts bērns. bet kad Māmiņa Jašoda vēlējās atvērt Viņa muti, lai pārliecinātos, ka Viņš ēdis zemi, Viņš parādīja Savā mutē visus visumus. Tas ir Krišna. Lai gan Viņš spēlējās gluži kā parasts bērns, parasts cilvēks, bat, kad ir vajadzība, Viņs parāda Savu dievišķo dabu.

Tāpat kā Ardžuna. Viņš brauca karietē, bet, kad Ardžuna vēlējās apskatīt Viņa Visuma veidolu, Dievs to parādīja. Tūkstošiem un miljoniem galvu un ieroču. Tas ir Krišna. Na yasya kaścit. Citādi Krišnam nav ienaidnieku. Krišnam nav draugu. Viņš ir pilnīgi neatkarīgs. Viņš nepaļaujas uz ienaidnieku. Bet Viņš tā darbojas tā saukto draugu labā vai ienaidnieku dēļ. Viņš ir Krišna. Tāda ir Krišnas absolūtā daba. Kad Krišna izrāda labvēlību kā ienaidnieks vai draugs, rezultāts ir tāds pats. Tādēļ Krišna ir absolūts. Liels jums paldies. Bhaktas: Džaja Prabhupāda!