LV/Prabhupada 0973 - Ja Viņš Ievēros Principus, Viņš Noteikti Atgriezīsies Mājās pie Dieva

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Ja Viņš Ievēros Principus, Viņš Noteikti Atgriezīsies Mājās pie Dieva - Prabhupāda 0973


730400 - Lecture BG 02.13 - New York

Prabhupāda: Kurš ir saprātīgs? Ja jautājat, kāds ieguvums ir doties atpakaļ mājās pie Dieva... Tas teikts Bhagavad-gītā: mām upetya tu kaunteya duḥkhālayam aśāśvatam nāpnuvanti (BG 8.15). "Ja nāksiet pie Manis, jums nebūs vairs jēpieņem materiālais ķermenis, kas pilns ciešanu. Jūs paliksiet savā garīgajā ķermenī."

Tā mūsu Krišnas apziņas kustība domāta, es vēlos teikt, dzīvo būtņu attīstībai... Protams, tā nav visiem. Tas ir ļoti grūti. Bet ikviens, kurš pieņēmis Krišnas apziņas kustību, ja viņš ievēro principus, tad viņš noteikti atgriezīsies mājās pie Dieva. Tas ir droši. Bet ja novirzāties, ja jūs pievelk maija, tā ir jūsu darīšana. Bet mēs jums dodam informāciju. Tas ir vienkāršs process. Skandējiet Harē Krišna Mahā-mantru, attīrieties, esiet..., esiet vienmēr atbrīvoti no materiālajām skavām, un tyaktvā dehaṁ. Mam upetya. Janma karma me divyam yo janati... Ja vienkārši mēģināt saprast Krišnu, tad tyaktvā dehaṁ, pēc šī ķermeņa atstāšanas, mām eti, "jūs nāksiet pie Manis."

Tāda ir mūsu filozofija. Tas ir ļoti vienkārši. Un viss izskaidrots Bhagavad-gītā. Mēģiniet apzināties un sludināt šo kultu visas pasaules labklājībai. Tad visi būs laimīgi. Liels jums paldies.

Bhaktas: Džaja, visa slava Šrīlam Prabhupādam!