LV/Prabhupada 1040 - Mūsu Cilvēka Dzīves Pienākums Netiek Izildīts Visā Pasaulē

From Vanipedia
Jump to: navigation, search

Mūsu Cilvēka Dzīves Pienākums Netiek Izildīts Visā Pasaulē
- Prabhupāda 1040


751001 - Arrival Reception - Mauritius

Indiešu amatpersona:... mēs esam ļoti pagodināti, ka esat kopā ar mums. Un mēs jūs laipni lūdzam Maurīcijas iedzīvotāju vārdā uz šīs salas. Mēs ceram, ka jums patiks šī elielā uzturēšanās šeit. Un Svāmīdžī, cik ilgi jūs plānojat palikt šeit?

Prabhupāda: programma ilgst vienu nedēļu.

Indiešu amatpersona: Vienu nedēļu. Vai jums ir kāda īpaša programma? Vai lasīsiet lekcijas, vai...

Prabhupāda: Es nezinu, ko viņi ieplānojuši, bet mans sekretārs saka, ka tā būs viena nedēļa.

Indiešu amatpersona: Vai jums ir bijusi kāda ideja par Maurīciju, pirms jūs ieradāties šeit? Vai zinājāt visu par...

Prabhupāda: Mana ideja ir sludināt Krišnas apziņu. Vēloties šīs zināšanas, mūsu cilvēka dzīves misija netiek piepildīta visā pasaulē. Tādēļ es mēģinu iepazīstināt ar šo Krišnas apziņu visā pasaulē bez nekādas atšķirības kastu, ticības vai ādas krāsas dēļ. Dievs ir visiem, un mēs esam aizmirsuši savas attiecības ar Dievu. Tādēļ jūs ciešat tik daudzos veidos. Un Viņa norādījumi doti Bhagavad-gītā. Ja mēs tiem sekojam, tad būsim laimīgi, mūsu dzīve būs veiksmīga. Tāda ir mūsu misija.

Indiešu amatpersona: Nu, jūs īsumā esat izskaidrojis savas ierašanās mērķi.

Prabhupāda: Jā.

Indiešu amatpersona: Un, protams, kā jau zināt, mēs esam... Tagad mēs zinām, ka tā ir kustība, kas izplatās visā pasaulē, un mēs priecājamies, ka tā sasniegusi arī Maurīciju. Un mēs ceram, ka šai kustībai ar jūsu svētību te būs iespēja.

Prabhupāda: Ja laipni dosiet man iespēju, tad es varu jums izskaidrot, cik svarīga ir šī kustība un kā visiem vajadzētu to pieņemt. Lai gan tas ir ļoti viegli, cilvēki nav apmācīti. Mēģināsim kopīgi. Cilvēki var to pieņemt un būt laimīgi.

Indiešu amatpersona: Liels jums paldies, Svāmīdžī, un cerams, ka jūsu uzturēšanās būs veiksmīga pēc ilgā un grūtā darba, ko veicat visā pasaulē. Mēs ceram, ka jūs būsiet...

Prabhupāda: Es vēlos satikt šīs vietas vadošās amatpersonas.

Indiešu amatpersona: Jā. Noteikti.

Prabhupāda: Jo ja viņi saprot šīs kustības svarīgumu, tad mana misija būs veiksmīga.

Indiešu amatpersona: Mums būs iespēja tikties.

Prabhupāda: Jā. Yad yad ācarati śreṣṭhaḥ tat tad evetaro janaḥ (BG 3.21.). Bhagavad-gītā ir teikts: vadītājemi, lai ko tie arī darītu, parasti seko parastie ļaudis.

Indiešu amatpersona: Seko (neskaidri). Tas ir labi, jā.

Prabhupāda: Tātad vadošie cilvēki Maurīcijā, ja viņi saprot šīs kustības svarīgumu, tad es nešaubos, tas visiem būs liels ieguvums.

Indiešu amatpersona: Visiem. Jā. Liels jums paldies, Svāmīdžī visu Maurīcijas ļaužu vārdā un visu mūsu draugu vārdā, un NBC TV, kas bijuši ļoti laipni. Šeit ir direktors. Un mēs esam jums ļoti pateicīgi.

Prabhupāda: Paldies.